Doll Масло за после депилација АРГАН 500 МЛ.

400 ден

Масло за пост-депилација Doll арган со извонредно кадифена текстура и сензационална ефикасност.
Богата со масло од арган од Мароко, длабински ја чисти кожата, а во исто време ја храни, обезбедувајќи нејзина правилна хидратација и враќајќи ја еластичноста.

Description

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.