Doll Млеко за после депилација ментол 500 МЛ

400 ден

Млеко за пост-депилација Doll ментол е производ со специфична структура во процедурите за епилација.
Нанесен на епилираните места, беспрекорно ја чисти кожата оставајќи пријатно чувство на свежина.
Ја тонизира кожата поради богатата содржина на ментол и есенцијално масло од еукалиптус.

Description

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.