Doll Масло за после депилација КАМИЛИЦА 500 МЛ

400 ден

Маслото за после депилација на Doll камилица е погодно за третман и чистење на чувствителна кожа.
Содржи екстракти од камилица, кои имаат смирувачки и лековити својства.
Ја остава кожата третирана, мазна и витална.

Description

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.