Парафин Doll 1кг – Алое Вера

900 ден

Парафин восокот делува како термо маска и помага активните состојки длабоко да навлезат во кожата.
Енергетски парафин со анти-септички својства од алое вера, кој е одличен извор на витамини и минерали кои се неопходни за убава и негувана кожа
Збогатен е со есенцијални масла од алое вера и ја стимулира периферната циркулација и длабоко ја омекнува кожата.

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.