KYANA QUEEN лак за коса 500ml

450 ден

Лакот од серијата QUEEN на KYANA нуди исклучително силно зацврстување на косата благодарение на специјалните средства за зацврстување што ги содржи.
Пантенолот, богат со навлажнувачки елементи, ја одржува хидрирана, мазна и мека косата. Косата е поотпорна на интензивно четкање и високи температури.

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса