HerFit Pro Маска за Оштетена Коса 500мл

500 ден

Маската за оштетена коса е наменета за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши. Нежно чисти и истовремено помага за обнова на внатрешноста на косата. Има специјална формула која придонесува за враќање на природниот баланс на протеините во влакното.
Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива.

Description

Brand

HerFit Pro

Производи од Италијанскиот бренд HerFit Pro. Шампони, маски со прекрасен мирис и голема густина, за нормална коса, обоена коса, оштетена и смирување Анти фриз.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HerFit Pro Маска за Оштетена Коса 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *