Doll Восок лименка Алое Вера 800мл

700 ден

Алоето е одличен извор на витамини и минерали кои се неопходни за убава и негувана кожа.  Алое Вера восок за депилација со течна мешавина од чиста смола и нерафинирано маслиново масло.
Нежно ги отстранува влакната со минимален остаток и лепливост.
Идеален за сува и исончана кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби влакна.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе, грб.

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.