Филм восок 3Г гранули Doll 800гр – Портокал

900 ден

Филм восок 3Г гранули Doll 800гр – портокал.
Присуството на портокал го прави овој 3Г филм восок идеален за сува, иритирана и испукана кожа. Делува потхранувачки и ја измазнува кожата.

ПОТРОШЕНО!!

Out of stock

Description

ПОТРОШЕНО!!

Brand

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.