Doll Восок ролон розев 100 гр

100 ден

Xanitalia Doll восок за епилација на тело со екстракти од роза, освежителен мирис.
Се одликува со добра адхезија, за силни и тврди влакна и е погоден за сите делови од телото.

Description

Xanitalia Doll восок за епилација на тело со екстракти од роза, освежителен мирис.
Се одликува со добра адхезија, за силни и тврди влакна и е погоден за сите делови од телото.

Brand

DEPILEVE

Имаме одличен избор на восоци за депилација - добри како DEPILEVE. Производи за професионална употреба во козметички салони. Хартија за епилација, млеко за пред и после депилација... За жал повеќе не соработуваме со нив💔 За вас драги клиенти гo имаме италијанскиот бренд DOLL. Доколку барате ладен восок за депилација или топол восок, или пак апарати за загревање на восок повелете и разгледајте го нашиот асортиман.

DOLL

Италијанскиот бренд за прозиводи за депилација Doll достапен со прекрасни масла и млека за депилација. 🦵 Природна формула на млека за чистење на непосакуваниот восок.