HerFit Pro Маска за Фарбана Коса 500мл

500 ден

Маска за боена и хемиски третирана коса со одличен мирис од 500 мл.
Ефикасно го чисти влакното и го потхранува, ја хидрира косата и омекнува и дава сјај, без да додава тежина на косата. Со редовно користење на маската за фарбана коса се заштитува косата и се продолжува и интензивира бојата, за долготрајна сјајна коса.Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса, се масира, потоа се мие.”

Description

Brand

HerFit Pro

Производи од Италијанскиот бренд HerFit Pro. Шампони, маски со прекрасен мирис и голема густина, за нормална коса, обоена коса, оштетена и смирување Анти фриз.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HerFit Pro Маска за Фарбана Коса 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *