SHOT Ампули против првут NORMALAZING 10 x 10 мл.

990 ден

Categories: ,

Description

Ампули за коса за нормализирање на косата. Овие ампули помагаат во нормализирање на косата, намалувајќи го првутот и мрсната коса. Креирани се за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса. Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Brand

SHOT HAIR

Shot Hair е професионален бренд за козметика и нега на коса, за професионални фризери и колористи за коса. Производите на Shot Hair се спремат кон совршенство и брендот секогаш е насочен кој креирање на нови производи за коса, за проблеми и ситуации со кои никој досега не успеал да се справи. Италијански синоним за квалитетни производи за коса.