SHOT MultiAction Спреј за коса 13 во 1 – 250 мл.

800 ден

SHOT Мултифункционалниот спреј ја штити, хидрира и дава сјај на косата. Ја омекнува непослушната коса и ја скротува за стилизирање.

Упатство за употреба: испрскајте на влажна коса и исушете без плакнење.

Brand

SHOT HAIR

Shot Hair е професионален бренд за козметика и нега на коса, за професионални фризери и колористи за коса. Производите на Shot Hair се спремат кон совршенство и брендот секогаш е насочен кој креирање на нови производи за коса, за проблеми и ситуации со кои никој досега не успеал да се справи. Италијански синоним за квалитетни производи за коса.