SHOT Силвер шампон за плава коса 1000 мл.

900 ден

Description

Силвер шампонот од SHOT е совршено решение за одржување на вашата плава коса со убав и природен изглед. Со специјалната формула против жолтило, овој производ ја одржува вашата коса крстално бело и сјајна. Направен е со цел да хидрира косата и да ја одржува здрава и витална.

Brand

SHOT HAIR

Shot Hair е професионален бренд за козметика и нега на коса, за професионални фризери и колористи за коса. Производите на Shot Hair се спремат кон совршенство и брендот секогаш е насочен кој креирање на нови производи за коса, за проблеми и ситуации со кои никој досега не успеал да се справи. Италијански синоним за квалитетни производи за коса.