GAMMA+ Машинка за стрижење – Alpha

6,000 ден

Професионална модуларна машинка со ротирачки мотор од  црн дијамантски јаглероден рамен нож за совршено мазно стрижење

  • Прилагодувањето на сечилата може да биде од 0.8 до 3.3 мм.
  • 150 мин. е потребно за целосно полнење со користење на неговата докинг станица, кабел или мини Usb кабел.
  • 240 мин. безжична работа овозможена од литиум-јонска батерија
  • Сет од 5 различни магнетни чешли: од 1.5 до 13мм
  • Заменливо златно титаниумско сечило.
  • Комплет за чистење и одржување со мини штрафцигер за регулација.

Description

Brand

GAMMA-PIU

Италијанскиот бренд за професионални производи за коса GAMMA-PIU е специјализиран за фенови и пегли за коса. Располагаме со неколку модели на GAMMA+ производи

1 review for GAMMA+ Машинка за стрижење – Alpha

  1. Trajche

    Luda mashinka za strizenje!!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…