Sale!

Fengshangmei лед ув гел 30 мл

300 ден

УВ Лед гел Fengshangmei дава екстремна долготрајност на гелната маса. Екстра силен и издржлив, лесен и флексибилен.

Description

УВ Лед гел Fengshangmei дава екстремна долготрајност на гелната маса. Екстра силен и издржлив, лесен и флексибилен.

Brand

FENGSHANGMEI