FONEX Восок за коса GUMMY Ultra Hold 150 ml

300 ден

Восок за коса Fonex GUMMY Ultra Hold 150 ml

Дава на косата извонредна текстура и јака цврстина без да ја остава мрсна. 

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Description

Brand

FONEX

FONEX 💈 Професионална линија на восоци, гелови, колонски води за Берберски и Фризерски салони.