FONEX Восок за коса GUMMY Matte Finish 150 ml

300 ден

Восок за коса Fonex GUMMY Matte Finish 150 ml

Дава природен изглед на вашата коса, со мат финиш и помага го дадете посакуваниот изглед на вашата коса.Овој восок е релативно мек и еластичен и затоа може лесно да се обликува косата. Има пријатен и нежен мирис.

 

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Description

Brand

FONEX

FONEX 💈 Професионална линија на восоци, гелови, колонски води за Берберски и Фризерски салони.