FONEX Восок за коса GUMMY Casual Look 150 ml

300 ден

FONEX GUMMY HAIR STYLING WAX CASUAL LOOK

За лежерна фризура со лесна мека форма и текстурирање. Ви овозможува да и дадете обем на вашата коса.

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Description

Brand

FONEX

FONEX 💈 Професионална линија на восоци, гелови, колонски води за Берберски и Фризерски салони.