SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.

400 ден

Description

Шампонот од SHOT е идеален избор за негување на вашата коса одржувајчи го младешиот иглед. Со помош на гобатата формула, ја хидрира вашата коса, правејќи ја мека и блескава. Со редовна употреба на шампонот AntiAge ќе забележите голема разлика во текстурата и живоста на вашата коса.

Brand

SHOT HAIR

Shot Hair е професионален бренд за козметика и нега на коса, за професионални фризери и колористи за коса. Производите на Shot Hair се спремат кон совршенство и брендот секогаш е насочен кој креирање на нови производи за коса, за проблеми и ситуации со кои никој досега не успеал да се справи. Италијански синоним за квалитетни производи за коса.