KYANA Шампон Против Опаѓање 250ml

400 ден

KYANA SHAMPOO HAIR LOSS  250ml.

Шампонот КИАНА со избраните активни состојки делува директно на скалпот подмалдувајки ја чуствителната, слаба и оштетена коса. Го зајакнува влакното, го отстранува чешањето и го враќа сјајот и виталноста на косата. Погоден за секаков вид на коса и за секојдневна употреба.

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса