KYANA Шампон Против Сува коса 250ml.

400 ден

KYANA ANTI-DANDRUFF SHAMPOO and DRY HAIR 250ml

Шампон за коса кој нуди брз и ефикасен начин да се ослободите од првут, чешање и сува коса. Длабоко ја чисти косата и спречува појава на микроорганизми. Избраните активни состојки го зајакнуваат влакното на скалпот. Ја враќа виталноста и сјајот на косата. 

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса