SHOT Шампон за кадрава коса 1000 мл.

900 ден

Description

Шампон кој ги одржува кадриците дефинирани, хидратантни и еластични.
Начин на употреба: нанесете на влажна коса, масирајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Brand

SHOT HAIR

Shot Hair е професионален бренд за козметика и нега на коса, за професионални фризери и колористи за коса. Производите на Shot Hair се спремат кон совршенство и брендот секогаш е насочен кој креирање на нови производи за коса, за проблеми и ситуации со кои никој досега не успеал да се справи. Италијански синоним за квалитетни производи за коса.