KYANA MOUSSE power 300ml.

450 ден

KYANA MOUSSE power 300ml.

Пена за коса со провитамин Б5 за поприроден изглед.

Долготраен ефект и волумен.

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса