KYANA Gel extreme 200ml.

280 ден

KYANA GEL EXTREME 200ml.

Гел за коса што носи револуција во областа на стајлингот.

Благодарение на неговиот посебен состав дава еластичност на косата.

Провитаминот Б5 и УВ-филтрите што ги содржи ја штитат косата од сончевите зраци давајќи и сјај.

Out of stock

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса