HerFit Pro Шампон Анти Фриз 1000мл

800 ден

Шампонот Анти Фриз 500мл има ревитализирачко дејство против стареење за поеластична, помека и свиленкаста коса. Ефективно навлажнува и негува, оставајќи ја косата сјајна и лесна за обликување без да додава тежина.
Начин на употреба: Се нанесува на полусува коса и се расчешлува по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне.

Description

Brand

HerFit Pro

Производи од Италијанскиот бренд HerFit Pro. Шампони, маски со прекрасен мирис и голема густина, за нормална коса, обоена коса, оштетена и смирување Анти фриз.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HerFit Pro Шампон Анти Фриз 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *