КYANA Силиконски Капки ARGAN OIL 100ml

700 ден

Аргновото масло навлегува длабоко во косата со што ја навлажнува и формира надворешна заштитна обвивка на влакното. Нуди неверојатен сјај и свилени завршетоци на косата. Содржи природни антиоксиданси и витамин Е кои имаат терапевтски ефект врз влакното и тоа резултира со силна коса.

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса