KYANA Dayli Shampoo 5l

700 ден

KYANA Dayli Shampoo 5lt

Шампон со екстракт од пченица погоден за секојдневна употреба. Протеините од пченица ја регулираат хидратацијата на косата и ги подобруваат нејзините механички својства.

Categories: ,

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса