KYANA Choco Caramel шампон 5l

700 ден

KYANA choco caramel shampoo 5lt

Шампон со формула за чистење на косата со што го враќа сјајот на екстремно оштетената и кршлива коса. Благодарение на кератинот, ја штити косата од понатамошно оштетувањето и ја зголемува нејзината издржливост.

Categories: ,

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса