HerFit Pro Маска Анти Фриз 500мл

500 ден

Маската Анти Фриз 500мл има ревитализирачко дејство против стареење за поеластична, помека и свиленкаста коса. Ефективно навлажнува и негува, оставајќи ја косата сјајна и лесна за обликување без да додава тежина.
Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на полусува коса и се расчешлува по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне.

Description

Brand

HerFit Pro

Производи од Италијанскиот бренд HerFit Pro. Шампони, маски со прекрасен мирис и голема густина, за нормална коса, обоена коса, оштетена и смирување Анти фриз.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HerFit Pro Маска Анти Фриз 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *