KYANA Hair Spray power 500 ml.

450 ден

KYANA HAIR SPRAY power 500 ml.

Лак за коса кој и дава на косата фантастичен сјај и еластичен изглед.

Брзо се суши, не остава траги.

Со филтри за заштита од влага и сончева светлина.

 

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса