KYANA Hair Spray extreme 500 ml.

450 ден

KYANA HAIR SPRAY extreme 500 ml.

Лак за коса за многу јако зацврстување, погоден за екстремни и трајни фризури. Антиалергиски со пријатен мирис. Брзо се суши и не остава траги.

Со филери за заштита од влага и сончева светлина.

 

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса