KYANA Sun Care Shampoo 250 ml.

600 ден

Шампон KYANA SUN CARE со екстракти од кератин и арган, е идеално решение за апсолутна заштита на косата од надворешни фактори, како што се сонцето и морска сол. Кератинот има силно регенеративно дејство, веднаш ја враќа внатрешната структура и сјај на косата, додека присуството на екстракти од масло од арган придонесува за подхранување и длабока хидратација на косата и истовремено дава неспоредлива мекост, сјај и еластичност.

Categories: ,

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса