KYANA 🥥 Choco шампон 1lt

400 ден

KYANA Coconut шампон 1lt.
Шампон со формула за чистење на косата со што го враќа сјајот на екстремно оштетената и кршлива коса.
Благодарение на кератинот, ја штити косата од понатамошно оштетувањето и ја зголемува нејзината издржливост.

Categories: ,

Description

KYANA Choco шампон 1lt.
Шампон со формула за чистење на косата со што го враќа сјајот на екстремно оштетената и кршлива коса.
Благодарение на кератинот, ја штити косата од понатамошно оштетувањето и ја зголемува нејзината издржливост.

Користење:

  1. Навлажнете ja косаta и аплицирајте доволно количина од шампонот врз косата.
  2. Нежно ставајте го шампонот во косата и масирајте го скалпот.
  3. Оставете да делува неколку минути за да се постигнат максималните резултати.
  4. Темелно исплакнете со шампонот со топла вода.
  5. Повторете го процесот.

Овој шампон се користи редовно како дел од вашата рутина на нега на косата и е идеален за сите типови на коса. Тој ќе ви помогне да ја одржите вашата коса здрава, хидратирана и со пријатен мирис на кокос и карамела.

 

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса