Sale!

KYANA Argan Oil шампон 1l

300 ден

KYANA SHAMPOO ARGAN 1lt

Идеален за особено оштетена и чуствителна коса. Резултат, виталност и сјај на косата.

Categories: ,

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса