KYANA Sun Care Hair Mask 250 ml.

600 ден

Маската за нега на коса KYANA SUN CARE со кератин и масло од Арган, нуди брзо регенерирање на косата. Неговите навлажнувачки својства длабоко ја хранат сувата и оштетена коса, нудејќи заштита од УВА и УВБ зраците, морската сол и честото капење. Неговиот состав помага да се подобри текстурата на косата, давајќи  неверојатна еластичност, сјај и свилена текстура. За максимални перформанси, користете го по шампонот од серијата SUN CARE на KYANA.

Начин на користење: Се нанесува на мокра коса и не се измива. Се разчешлува коса и се суши со фен.

Description

Brand

KYANA

Грчки Бренд на производи за коса KYANA наменети за професионална употреба во фризерски салони.  Веке испробани високо квалитетни шампони, маски, фарби за коса