HerFit Pro Хидрогрен 12% 250 мл

(2 customer reviews)

90 ден

12% хидрогренот е јак хидрогрен и служи за интензивно осветлување (3-4 нивоа).
Секогаш бојата за коса заправувајте ја во неметален сад, измешајте заедното со бојата на коса, зависно од брендот и соодност.

Description

Brand

HerFit Pro

Производи од Италијанскиот бренд HerFit Pro. Шампони, маски со прекрасен мирис и голема густина, за нормална коса, обоена коса, оштетена и смирување Анти фриз.

2 reviews for HerFit Pro Хидрогрен 12% 250 мл

  1. Shonda

    Wow, amazing blog structure! How lengthy have you been blogging for?
    you make blogging glance easy. The whole look of your web site is excellent, let alone the content!

  2. admin

    go koristev za blanziranje. dobar e

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *