GAMMA+ Фен за коса E.T.C. 2200W

5,400 ден

Лесен и компактен фен со максимална моќност

Карактеристики:
• Технологијата Evolution Turbo Compressor го зголемува притисокот и брзината на воздухот во контакт со четката
• Предна решетка со турмалин обложена: го јонизира воздухот што ја ревитализира косата и ја прави поблескава
• Тежина: 430 гр
• Компактен со должина само 18,5 cm
• јачина на мотор 2100 вати
• Професионален AC мотор
• 2 брзини
• 3 температури
• Копче за ладен воздух
• Магнетна и отстранлива задна решетка
• Ергономска рачка
• 2 концентратори на воздух

Description

Brand

GAMMA-PIU

Италијанскиот бренд за професионални производи за коса GAMMA-PIU е специјализиран за фенови и пегли за коса. Располагаме со неколку модели на GAMMA+ производи