KYANA Sun Care Shampoo 250 ml.

330 ден

Шампон KYANA SUN CARE со екстракти од кератин и арган, е идеално решение за апсолутна заштита на косата од надворешни фактори, како што се сонцето и морска сол. Кератинот има силно регенеративно дејство, веднаш ја враќа внатрешната структура и сјај на косата, додека присуството на екстракти од масло од арган придонесува за подхранување и длабока хидратација на косата и истовремено дава неспоредлива мекост, сјај и еластичност.

Category: Tag:

Description