KYANA MOUSSE extreme 300ml.

300 ден

KYANA MOUSSE extreme 300ml.

Пена за коса со провитамин Б5 за поприроден изглед.
Дава долготраен ефект и волумен на косата.
Погоден за екстремни фризури.

Category: Tag:

Description