KYANA Hair Styling Gloss 200ml.

ден350.00

KYANA Hair Styling Gloss Spray for Extra Shine

Спреј за сјај и заштита од топлина со провитамин Б5, кој нуди импресивен сјај и свилена текстура на косата.
Се користи на мокра коса за да се заштити од топлината при сушење, но исто така и на крајот на фризурата за дополнителен сјај.

Category: Tag:

Description