KYANA Hair Spray extreme 500 ml.

350 ден

KYANA HAIR SPRAY extreme 500 ml.

Лак за коса за многу јако зацврстување, погоден за екстремни и трајни фризури. Антиалергиски со пријатен мирис. Брзо се суши и не остава траги.
Со филери за заштита од влага и сончева светлина.

Category: Tag:

Description