KYANA Hair Spray 500ml.

250 ден

KYANA Hair Spray 500ml.

Лак за природни фризури. Неговиот состав од свилени аминокиселини и  пантенол нуди постојана хидратација и заштита на косата. Брзо се суши и не остава траги.
Со филери за заштита од влага и сончева светлина.

Category: Tag:

Description