KYANA Hair Loss ампули 1br.

ден120.00

KYANA HAIR LOSS Ampoules 

Ампулите KYANA за опаѓање на косата содржат иновативна комбинација на растителни екстракти (Cinchona Succirubra Bark, Tussilago Farfara (Coltsfoot) Flower, Achillea Millefollium) кои го негуваат фоликулот на косата.
Тие исто така содржат вредни состојки како што се биотин, никотинамид, провитамин Б5 кои играат важна улога во здравиот раст на косата.

 

Category: Tag:

Description