KYANA Color Protect 250 ml

400 ден

KYANA Color Protect 250 ml.

Спреј за расчешлување кој се нанесува на влажна коса и не се измива. Навлегува во длабочините на косата, надополнувајки го влакното. Дава сјај и цврстина на влакното. Помага во одржување на сјајот и бојата на косата.

Category: Tag:

Description