KYANA Шампон Против Сува коса 250ml.

280 ден

KYANA ANTI-DANDRUFF SHAMPOO and DRY HAIR 250ml

Шампон за коса кој нуди брз и ефикасен начин да се ослободите од првут, чешање и сува коса. Длабоко ја чисти косата и спречува појава на микроорганизми. Избраните активни состојки го зајакнуваат влакното на скалпот. Ја враќа виталноста и сјајот на косата. 

Category: Tag:

Description