Sale!

KYANA Маска За Коса 1lt

650 ден 400 ден

KYANA Маска За Коса со ленено семе 1lt

Маска за коса со природни екстракти од ленено семе која дава виталност и подмалдување на цела коса. Растителните екстракти од алги за прават вашата коса мека, еластична и лесна за чешлање.

Category: Tag:

Description