КYANA Силиконски Капки ARGAN OIL 100ml

700 ден

Аргновото масло навлегува длабоко во косата со што ја навлажнува и формира надворешна заштитна обвивка на влакното. Нуди неверојатен сјај и свилени завршетоци на косата. Содржи природни антиоксиданси и витамин Е кои имаат терапевтски ефект врз влакното и тоа резултира со силна коса.

Category: Tag:

Description