INSIGHT Органски шампон за секојдневна употреба 900мл

Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата и хидрира.
Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.
Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

Description