INSIGHT Органски шампон против жолтило Anti-Yellow 400мл

350 ден

Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси.

Нежно чисти и дава сјај на светлите руси тонови. Го неутрализира несаканото жолтило!

Никел тестиран!

Содржи органски камилица, мед и лимон.

Се нанесува на влажна коса, се масира на покритичните места и се плакне (по 2-3 мин).

Description