INSIGHT Органски шампон против првут 500мл

ден380.00

Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата.

Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.

Се нанесува по миењето со шампонот и не се плакне.
Интензивен третман: 3х неделно, 3 недели
Превентивен третман: 1-2х неделно, 5-6 недели

Description